Konferencja kobiet biznesu

19.03, G:17.30
CONCORDIA DESIGN

diament — kopia
DNI
GODZINY
MINUTY
SeKUNDY

Warsztaty biznesowe, networking, wspieranie kobiet w rozwoju kompetencji biznesowych, czyli kolejna edycja Kobiety w roli głównej.

-nasi prelegenci-

Anna Tomala

ANNA TOMALA

Zarządzanie talentami w biznesie

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.  Wykłada
w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu na kierunku Zarządzanie. Prowadzi zajęcia w języku polskim i angielskim. Przez kilkanaście lat pracowała w biznesie na różnych stanowiskach i branżach, gdzie zdobyła doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania. Obecnie prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą. Specjalizuje się w wdrażaniu programów rozwojowych dla pracowników oraz w tematyce międzykulturowości. Współpracuje głównie z międzynarodowymi firmami i ma duże doświadczenie biznesowe w obszarze funkcjonowania centrów usług wspólnych. Zawodowo interesuje się tematyką transferu wiedzy i umiejętność w organizacjach, których największym kapitałem jest specjalistyczne know-how.
Jako ekspert doradza dużym organizacjom w zakresie rozwoju pracowników oraz budowania skutecznych systemów szkoleniowych. Prowadzi badania naukowe dotyczące zależności pomiędzy rodzajem motywacji a oczekiwaniami pracowników w zakresie metod rozwojowych.

Mariusz Łodyga

Jak wejść na wyższy poziom w marketingu, wykorzystując branding personalny i biznesowy

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych marketingiem, public relations oraz budowaniem wizerunku – personal & business branding oraz optymalizacją działań sprzedażowych. W biznesie od 11 lat. Założyciel i właściciel marki Premium Consulting. Przeprowadził blisko 200 projektów szkoleniowo-doradczych. Pracował na zlecenie firm prywatnych, instytucji państwowych oraz uczelni wyższych. Doradzał biznesowo małym firmom, dużym korporacjom oraz urzędom państwowym. Swoją karierę jako przedsiębiorca rozpoczął w 2003 roku. Od samego początku związany był z brandingiem oraz marketingiem. Przez 11 lat bycia przedsiębiorcą wielokrotnie korzystał z okazji jakie stwarzały kolejne hossy, które przewijały się przez rynek. Bessy wykorzystywał do wdrażania udanych restrukturyzacji prowadzonych przez siebie biznesów. Obecnie największą szansę widzi w przyroście technologii oraz narzędzi, które znacząco zwiększają możliwości w zdobywaniu udziałów w rynkach przy realnym obniżeniu kosztów operacyjnych firm.
IMG_0144

W programie
dwie merytoryczne prelekcje
networking
promocja kobiecych biznesów
welcome gift
loteria wizytówkowa

Partner główny
Partnerzy wydarzenia
Patroni medialni

19/03, 17:30, Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3

Rejestracja zakończona