Sponsor główny

Styl w biznesie - biznes stylu


POWERED BY TOYOTa poznań centrum

DNI
GODZINY
MINUTY
SeKUNDY

-Wystąpią-

kOBIETY ZWIĄZANE NA CO DZIEŃ ZE ŚWIATEM MODY

MAGDA HASIAK

Flirtuj z rzeczywistością. Ubieraj się tak, żeby świat wiedział, że kochasz siebie. Nie miałam nigdy nabożnego stosunku do mody – nie chcę Was przebierać, tylko ubierać Was tak, żebyście miały poczucie, że świat należy do Was.  Tworzę dla kobiet, których poczucie własnej wartości nie jest zależne od trendów czy sezonowych dziwactw.  W projektowaniu najbardziej zależy mi na odnajdywaniu nowych i niebanalnych rozwiązań. Uwielbiam dekonstruować i eksperymentować z tkaninami. Fascynuje mnie nowoczesna architektura, przez co wielką wagę przykładam do konstrukcji i techniki. Z wykształcenia jestem geologiem – wiem po czym stąpam.

bASIA JÓZEFIAK

Basia Józefiak – doradca wizerunku, stylistka, personal shopper. Wspomaga osoby prywatne i publiczne w kreowaniu wizerunku porządkując garderoby oraz doradzając w trakcie wspólnych zakupów. Z firmami i instytucjami pracuje przy sesjach zdjęciowych, klipach, eventach i pokazach mody, prowadzi szkolenia z zakresu dress code’u oraz warsztaty kreowania wizerunku. 

Gość wielu programów telewizyjnych i radiowych, ekspert w prasie drukowanej i w Internecie, autorka artykułów o tematyce wizerunkowej. Absolwentka licznych szkoleń z zakresu stylizacji i wizerunku m.in. Central Saint Martin w Londynie, szkole stylizacji Goshy Kusper, ViaModzie Szkole Wyższej w Warszawie czy Szkołach Artystycznych Projektowania Ubioru w Krakowie.

W programie:

dwie merytoryczne prelekcje

networking

przerwa kawowa, degustacje

loteria wizytówkowa

welcome gift

Partnerzy wydarzenia
Patroni medialni

21/02/19, 18:00, BOBRZAŃSKA 5 - TOYOTA pOZNAŃ CENTRUM

rejestracja zakończona

Copyright 2019 © All rights Reserved. Designed for Kobieta w roli głównej