Spotkanie 
z Dorotą Warakomską

23/06
G:17:00- 18:30 
19:00-20:30

Oregano & wine Garden CITY (MTP)

DOROTA WARAKOMSKA

Dziennikarka, komentatorka, publicystka, doradczyni medialna, trenerka wystąpień publicznych, wykładowczyni, mówczyni inspiracyjna. Prowadzi szkolenia i coaching rozwojowy.

Autorka książki „Śmiało. Mów własnym głosem”, wyd. Agora 2020 oraz książek o USA „Co się stanie z Ameryką” 2018, „Droga 66” 2012, o Kubie „Ostatnia wyspa komunizmu” 1998. Stała felietonistka „Wysokich Obcasów”. Autorka cyklu „Kurs Doroty Warakomskiej” o występach publicznych w magazynie „Wysokie Obcasy Praca”. W informacyjnym radio TOK FM prowadziła audycję „Poranek radia TOK FM”. Związana z TVP w latach 1991-2006. Reporterka, prowadząca „Wiadomości” i „Panoramy”, wieloletnia korespondentka w USA, szefowa zespołów dziennikarskich, autorka wywiadów, reportaży i programów telewizyjnych. Za pracę dziennikarską odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi. Aktywistka społeczna. Działa na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu, różnorodności i równouprawnienia. W latach 2013-2019 prezeska Stowarzyszenia Kongres Kobiet. Współzałożycielka Towarzystwa Dziennikarskiego. Prowadziła wiele debat i konferencji polskich i międzynarodowych - gospodarczych, ekonomicznych, równościowych, warsztatów i szkoleń. M.in.: Europejskie Forum Nowych Idei w Sopocie, dyskusje w ramach Forum Ekonomicznego w Krynicy, cykle dla samorządowców, regionalne, serie „Czas na kobiety” i „Superwoman na rynku pracy”, gale Great Place to Work. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (Stosunki Międzynarodowe), podyplomowych studiów Psychologia Społeczna na SWPS, studium MLC Coaching Wielopoziomowy. Stypendystka National Forum Foundation oraz German Marshall

Spotkanie poprowadzi Marta Mazurek

O KSIĄŻCE

Śmiało. Mów własnym głosem
Dorota Warakomska zmieniła życie wielu kobiet, działaczek, prezesek, menadżerek, których kariera zawodowa i życie prywatne poszybowały wysoko. Przy okazji odkryła, że większość poradników dotyczących komunikacji, to książki pisane z męskiej perspektywy, nie uwzględniające kobiecej specyfiki. W rezultacie stworzyła praktyczny i inspirujący poradnik, w którym bazując na wieloletnim doświadczeniu pracy w mediach i działalności trenerskiej, dzieli się ze swoimi czytelniczkami wieloma konkretnymi i sprawdzonymi radami, jak mówić by być zrozumianą i skuteczną, jak opanować stres, jak zdobyć się na odwagę i przeprowadzać zmiany w sobie i własnym życiu. Tworząc rzetelny poradnik poświęcony komunikacji, w rezultacie daje kobietom, coś o wiele cenniejszego. Z autentyczną pasją i fachową wiedzą wzmacnia kobiety, dodając im skrzydeł nie tylko w życiu zawodowym, ale również na co dzień. Śmiało, pomoże też tobie!
Czytaj więcej
Ta książka jest dla wszystkich kobiet, które występują publicznie, przemawiają do wielkich i małych grup, zabierają głos na zebraniach, zabiegają o finanse, poparcie, próbują się przebić z własnymi pomysłami i punktem widzenia lub/i chcą się nauczyć to robić. Dla tych, które chcą się doskonalić w tej dziedzinie, dla tych, które czują, że coś jest nie tak. Nie tylko dla tych, które paraliżuje strach, gdy wychodzą na mównicę, ale także dla tych, które chcą wzmocnić swoją pozycję w pracy, zmienić sposób komunikowania się. Oraz tych, które przed ważnymi rozmowami czują się niepewnie lub w prywatnych relacjach tracą rezon i nie potrafią powiedzieć tego, co myślą. Dla tych, które uczą innych, które coś sprzedają, dla tych, które kierują zespołami, chcą awansować, mają porwać tłumy. Zatem dla wykładowczyń, nauczycielek, bibliotekarek, sprzedawczyń, rolniczek sprzedających płody rolne na targu, przedsiębiorczyń, menedżerek, urzędniczek, asystentek, dyrektorek, prezesek, polityczek w parlamencie i samorządzie, działaczek ruchów i organizacji społecznych.
Partner główny

partnerzy wydarzenia

23/06
Oregano & Wine, Śniadeckich 25, kompleks restauracji Garden City na MTP.

Uwaga! Ze względu na reżim sanitarny, spotkanie zostanie podzielone na dwie tury. Na sali może przebywać maksymalnie 60 osób. Spotkanie dla pierwszej grupy odbędzie się w godz. 17:00-18:30, a dla drugiej 19:00-20:30. O przypisaniu do grup decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy spotkania będą informować  o przypisaniu do grupy.

zarejestruj się