Konferencja przedsiębiorczych kobiet w Gdańsku

-nasi prelegenci-

iRENEUSZ OSIŃSKI

MENTOR BIZNESOWY

Sukces to relacje, czyli strategia szybkiego osiągania ogromnej efektywności w biznesie​

Z wykształcenia psycholog (Rosyjska Akademia Nauk) i producent filmowy (Łódzka Szkoła Filmowa). Obecnie przedsiębiorca, szkoleniowiec, wykładowca, łowca talentów, mówca, networker i mentor biznesowy. Certyfikowany coach biznesowy międzynarodowej organizacji Leadership Management International. Twórca wielu projektów w tym programów szkoleniowych, programów telewizyjnych i audycji radiowych. Fundator i prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów. Pełnomocnik Zarządu ds. Relacji Biznesowych Związku Pracodawców Pomorza. Odznaczony medalem honorowym za zasługi dla Związku Pracodawców Pomorza. Zawsze uśmiechnięty, energiczny, nastawiony na działanie. Potrafi w każdej osobie znaleźć unikalną wartość, którą trzeba pokazać światu. Ambasador Etycznego Biznesu i Networkingu. Edukator z misją stworzenia świata, w którym każdy osiąga wymarzone cele i jest szczęśliwym człowiekiem.

aNNA sZAJERSKA

PUBLIC RELATIONS & MARKETING

Jak wypromować swoją firmę w sieci małym kosztem?

Od 10 lat związana ze światem marketingu online. Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiała w jednej z najstarszych agencji social media w Polsce, kiedy to o reklamie na Facebooku nikt jeszcze nie mówił głośno. Z powodzeniem tworzyła kampanie wizerunkowe oraz sprzedażowe dla takich marek jak Armani, TVN, Wyższa Szkoła Bankowa, Międzynarodowe Targi Poznańskie. Odpowiadała za kampanie wydarzeń artystycznych z udziałem Zbigniewa Zamachowskiego, Oliviera Janiaka, Kasi Cerekwickiej czy Alicji Majewskiej. Jako prelegenta występowała na konferencjach managerskich u boku m.in. Doroty Wellman czy Wendy Wood. Zdecydowana zwolenniczka narzędzi marketingowych, które da się zmierzyć i policzyć. Współzałożycielka inicjatywy Kobieta w roli głównej, której idea skupia się na wspieraniu i rozwijaniu kobiet przedsiębiorczych w niełatwym świecie biznesu.

Przed nami gdańska edycja Kobiety w roli głównej

Od 5 lat przygotowujemy jedne z największych spotkań networkingowych w Polsce. Stawiamy przede wszystkim na rozwój i merytoryczne wsparcie, dlatego standardem na naszych spotkaniach są aż dwie merytoryczne prelekcje ekspertów, praktyków i trenerów biznesu. Kobieta w roli głównej zrzesza kobiety przedsiębiorcze zarówno prowadzące własne firmy, jak i pracujące na etacie na stanowiskach decyzyjnych. Motywujemy do rozwoju i pomagamy budować Twój zawodowy sukces. Nasze wydarzenia cieszą się coraz większym zainteresowaniem w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku czy Krakowie. A do tego udział w spotkaniach jest zawsze bezpłatny.

w programie

dwie merytoryczne prelekcje biznesowe
networking i promocja kobiecych biznesów
rozmowy z ekspertami
welcome gift
loteria wizytówkowa i atrakcyjne nagrody

Partner główny
Partnerzy wydarzenia

Zapisy zakończone - brak miejsc

17/06, 18:30, Almond Hotel

Copyright 2019 © All rights Reserved. Designed for Kobieta w roli głównej