Biznesowe spotkanie dla kobiet za nami – jak było?

Jak motywować się do działania, by odnosić zawodowy sukces, co zmienić, by przyciągać do swojej firmy jeszcze więcej klientów, skąd czerpać siłę po porażkach…

w sobotni jesienny wieczór w poznańskim City Parku ponad 100 kobiet spotkało się, by poznać odpowiedzi na te pytania. A wszystko za sprawą kolejnej edycji Kobiety w roli głównej!

W gościnnych progach D.O.M 88 należącego do City Park Poznań  skupiłyśmy się na kobiecej stronie biznesu. A wszystko dzięki fantastycznej kobiecej atmosferze i wsparciu doskonałych ekspertów – praktyków biznesu.

Pierwszym punktem wydarzenia było spotkanie z Joanną Bogielczyk – trenerką rozwoju osobistego i coachem, która poprowadziła warsztat pt. „Co zrobić, by realizować swoje cele i mieć motywację do działania?”.

Podczas szkolenia uczestniczki uczyły się wyznaczania i realizacji celów, dowiedziały się, jak brzmi 5 złotych zasad motywacji, otrzymały drogowskazy i podpowiedzi, w jaki sposób znaleźć czas na realizację swoich celów. Wyznaczyły także sobie punkty, które chcą zrealizować w najbliższej przyszłości.

Czym byłoby spotkanie dla kobiet bez modowych inspiracji? Dzięki współpracy z Katarzyną Ziomek – trenerką dress code’u, stylistką i doradczynią wizerunku, była okazja zobaczyć pokaz mody  przygotowany przez polską firmę odzieżową KASKADA. Tym razem zaprezentowana została kolekcja jesień/zima w wersji casual i biznes.

W czasie przerwy była okazja do odwiedzenia strefy showroom. Do konsultacji zapraszały firmy: Mikoma, Yves Rocher, Kwiatoteka, Kaskada. Na degustacje dietetycznych sałatek i koktajli zaprosili eksperci z firmy Diety nie na żarty.

Stałym punktem naszych warsztatów są bezpłatne sesje foto. Tym razem wykonywał je Michał Marciniak – poznański fotograf.

Po przerwie, do rozmowy zaprosiłyśmy Monikę Zygmunt-Jakuć – gościa specjalnego jesiennej edycji Kobiety w roli głównej. Monika to laureatka plebiscytu „Kobiety Przedsiębiorczej Poznania oraz Wielkopolski” 2015 roku,  zwyciężczyni konkursu Polish Businesswoman Awards 2017 w kategorii „Lider coachów dla kobiet biznesu”, założycielka i Dyrektor Zarządzająca firmy bez owijania.

Mimo ogromu sukcesów na swoim koncie, Monika zaskoczyła nas niezwykłą skromnością i ciepłem. Opowiadając o swojej ścieżce kariery i drodze do sukcesu, dała nam ogromną dawkę pozytywnej energii, zainspirowała do podjęcia nowych działań w biznesie, a co najważniejsze – pokazała, że warto wierzyć we własny siły.

Ewelina Kasperek marketingowiec rozwijająca się w service design, key account manager w agencji marketingowej, poprowadziła warsztat pt. Przejdź ścieżką Twoich klientów – customer journey w praktyce”. Podczas warsztatu Ewelina tłumaczyła uczestniczkom jak w pełni zarządzać doświadczeniami swoich klientów i w jaki sposób znaleźć ich punkty styku z marką, wykorzystując w planowaniu tego narzędzie zwane customer journey.

Na koniec wręczyłyśmy nagrody ufundowane przez Partnerów wydarzenia: Depicenter, firmę odzieżową Kaskada, Mikoma, Sollus, Kwiatotekę, Klinikę Stomatologiczną Candeo. Spotkanie nie odbyłoby się również bez obecności takich marek jak: Miralex, Feminum, Spa 1306, Yves Rocher, którzy przygotowali dla uczestniczek pakiety upominkowe.

 

 

Dziękujemy za piękną frekwencję. Sobotni wieczór zechciało spędzić z nami, mimo niesprzyjającej, deszczowej aury, ponad 100 kobiet. Lejdis, jesteście niezawodne <3. Zapraszamy Was na kolejne spotkania w 2018 r.