Kiedy pasja staje się pracą.
Jak świadomie budować swoją ścieżkę kariery

27/05, G:18.30

Spotkanie online


Jaki jest Twój bezczelny cel? Jak bardzo Ci na nim zależy? Co robisz, żeby go osiągnąć? Twoje wybory determinują jakość Twojego życia. W każdej chwili decydujesz, w co inwestujesz swój czas i energię. Jakie więc uzyskujesz efekty? Czy przybliżają Cię, czy też oddalają od tego, na czym Ci zależy?

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego porozmawiajmy o spełnianiu marzeń i pasji, świadomym budowaniu własnej ścieżki kariery.
Zastanowimy się, jakie rytuały sukcesu możemy zaprosić do swojego życia, by jeszcze częściej uśmiechały się do niego oczy.

prowadząca


W muzyczną opowieść o artystycznej drodze do sukcesu zabierze nas

gość specjalny

Natalia Świerczyńska

wokalistka jazzowa

3

Absolwentka studiów jazzowych na kierunku wokalistyki jazzowej i studiów muzycznych na wydziale Dyrygentury Chóralnej Akademii Muzycznej w Poznaniu.
Udział w szóstej edycji muzycznego show TVP 2 „ The Voice of Poland”, gdzie pokonywała kolejne „bitwy” i „nokauty” rozwijając swój kunszt wokalny pod okiem Edyty Górniak, wymiernie wpłynął na jej rozwój wokalny i sceniczny. Natalia jest współtwórcą dwóch projektów muzycznych: ISLANDERS i BIRDHOUSE, które opierają się wyłącznie na autorskim repertuarze. W 2015 roku miała miejsce premiera singla grupy ISLANDERS „Falling liars”. Piosenka została stworzona i nagrana w duecie z jej mężem Mikołajem Adamczakiem. Singiel został dostrzeżony przez wytwórnię HQT Universal Music Polska i wydany na prestiżowym albumie „Dobra alternatywa 2”, Natalia miała okazję śpiewać na jednej scenie z Mieczysławem Szcześniakiem, Edytą Górniak, Mateuszem Ziółko, Łukaszem Zagrobelnym, występowała jako support przed Moniką Brodką. Na swoim koncie wokalistka ma również współpracę ze znaczącymi polskimi orkiestrami symfonicznymi i dętymi.
Artystka współpracuje z reaktywowaną po wielu latach legendarną Poznańską Piętnastką, co zaowocowało nagraniem i wydaniem wspólnej płyty BIG CLUB BAND z utworami Jerzego Miliana. W wrześniu 2018-tego roku Natalia znalazła się finałowej czołówce prestiżowego konkursu dla wokalistów jazzowych w Zamościu. Artystka w latach 2018-2019 brała udział w ogólnopolskiej trasie koncertowej poświęconej pamięci Zbigniewa Wodeckiego „WODECKI SYMFONICZNIE”. Wokalistka jest twórcą projektu I LOVE SINATRA, który swoją premierę miał podczas Rzeki Muzyki w Bydgoszczy 2016. Powstała również zimowa odsłona tego projektu WINTER SONGS OF FRANK SINATRA i z powodzeniem od tego czasu koncerty z tym repertuarem wybrzmiały w wielu znaczących salach koncertowych na terenie całej Polski.
23 października 2020 ukazała się autorska płyta artystki pt. „O północy” wydana nakładem wytwórni MTJ. Natalia jest autorką muzyki oraz tekstów, które znalazły się na tym albumie.

partner główny

zarejestruj się