Jesienna edycja Kobiety w roli głównej – Kobieca strona biznesu

7 października po raz czwarty spotkamy w kobiecym gronie w City Park Poznań. Tym razem skupimy się na kobiecej stronie biznesu –  kwestiach związanych z wdrażaniem nowych rozwiązań i  innowacji w pracy na na etacie, a także we własnej firmie, realizacją celów i motywacji do działania. 

Co zrobić, by realizować swoje cele i mieć motywację do działania?

O tym opowie Joanna Bogielczyk – trener rozwoju osobistego i coach.

Chcesz zrealizować swoje postanowienia, wyznaczać sobie cele tak, by nie brakło Ci motywacji do ich realizacji? A może masz wyznaczone cele i nie wiesz, co zrobić, by ruszyć z miejsca? Dzięki szkoleniu nauczysz się wyznaczania i realizacji celów, poznasz nawyki ludzi sukcesu, dowiesz się, jak brzmi 5 złotych zasad motywacji, dostaniesz drogowskazy i podpowiedzi, w jaki sposób znaleźć czas na realizację celów.

 

Ewelina Kasperek marketingowiec, rozwijająca się w service design. Pierwsze doświadczenia zdobywała w branży edukacyjnej, pracując dla Grupy Wyższych Szkół Bankowych. Aktualnie key account manager w Agencji marketingowej Płodni.com. Absolwentka studiów podyplomowych z projektowania usług. Jest zdania, że service design pomaga tym, którzy chcą, aby ich biznes, produkt lub usługa nie musiały nerwowo gonić czy wyprzedzać konkurencji, lecz podążać za potrzebami swoich klientów.

Na spotkaniu poprowadzi warsztat pt. „Przejdź ścieżką Twoich klientów – customer journey w praktyce”

Czy wiesz, ile czasu upływa pomiędzy pierwszym zatknięciem się klienta z Twoją marką a decyzją o skorzystaniu z Twojej usługi? Wierz mi, że czasem to kwestia 3 klików na stronie www, innym razem kwestia miesięcy a nawet lat. Każdy klient przechodzi swoją indywidualną drogę, ale czy znasz i masz pod kontrolą najważniejsze punkty styku z Twoją marką? Czy wiesz, co irytuje klientów, a co wzbudza zaufanie?

Wiesz, co jest najlepsze? Możesz w pełni zarządzać doświadczeniami Twoich klientów, wykorzystując w planowaniu tego narzędzie customer journey. Pozwala ono nie tylko zidentyfikować, gdzie klient styka się z marką, ale także w pełni zarządzić tym doświadczeniem tak, aby zostało to przez niego docenione i zapamiętane.

Nie musisz na siłę tworzyć nowych produktów tylko po to, żeby odróżnić się od konkurencji. Możesz za to kreować niesamowite doświadczenia klienta, które wyróżnią Twoją usługę. Przyjdź na spotkanie i dowiedz się jak nadać wyjątkowości temu, co robisz. Dowiedz się, w jakim punkcie jesteś i co wymaga zmiany. Poznaj narzędzie customer journey w praktyce.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Monika Zygmunt-Jakuć Laureatka plebiscytu „Kobiety Przedsiębiorczej” Poznania oraz Wielkopolski roku 2015. Zwyciężczyni konkursu Polish Businesswoman Awords 2017 w kategorii „Lider coachów dla kobiet biznesu”. Ekspert w zakresie prawa gospodarczego i handlowego, prawa pracy oraz ochrony danych osobowych, prawa zamówień publicznych, budżetu zadaniowego i kontroli zarządczej. Założycielka i Dyrektor Zarządzająca firmy „bez owijania”

Na spotkaniu nie zabraknie modowych inspiracji! Dzięki współpracy z Katarzyną Ziomek – trenerką dress codu, stylistką i doradczynią wizerunku, będzie okazja zobaczyć pokaz mody biznesowej w jesiennej odsłonie przygotowany przez polską firmę odzieżową KASKADA.

Strefa showroom będzie miejscem kobiecych inspiracji, konsultacji modowych, kosmetologicznych, dietetycznych, biznesowych.

Przewidujemy także loterię wizytówkową i atrakcyjne nagrody!

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, obowiązują zapisy poprzez FORMULARZ REJESTRACYJNY: