Kolejny networking Kobiety w roli głównej już 24 stycznia

Pierwsze spotkanie w 2018 r. odbędzie się już 24 stycznia o godzinie 17:30

Z niekrytą przyjemnością przedstawiamy naszego pierwszego eksperta:

Anna Zalewska – zajmuje się marketingiem internetowym, a jej specjalność to content marketing od budowy strategii po realizację. Od 2014 roku działa w agencji Widoczni.pl w Poznaniu, gdzie współtworzy zespół marketingowy. Szkoli pracowników, blogerów, studentów i właścicieli firm z podstaw marketingu internetowego, analityki internetowej i content marketingu. Realizuje projekty edukacyjne dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Wyższej Szkoły Bankowej. Redaguje blog Widoczni.pl i publikuje w takich magazynach i portalach branżowych jak: Nowy Marketing, Marketing w Praktyce, Magazyn Online Marketing, Marketer+ i wiele innych. W swoich działaniach inspiruje się projektowaniem usług metodą design thinking.

Z p. Anną porozmawiamy o marketingu internetowym (jakie działania są do dyspozycji, z jakimi kosztami się wiążą i jakiej wiedzy wymagają), o content marketingu (czy pisanie artykułów to już content marketing? Dlaczego dla jednych blog firmowy to źródło sprzedaży, a dla innych niepotrzebny balast? Jakie działania obejmuje content marketing? Jak zbudować strategię i rozpocząć działać już dziś) oraz o ePR, współpracy z blogosferą i portalami  oraz o tym dlaczego warto tam dzielić się swoją wiedzą?

Kolejni prelegenci to… panowie z firmy consultingowej Wsparcie Decyzji, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, prowadząc prelekcję na temat pracy zespołowej i korzystania podczas tej pracy z narzędzi dostępnych online tak efektywnie, by pracę tę usprawnić. Ich zdaniem, bowiem, mailowa korespondencja to już przeżytek. Co zatem oferuje nam wirtualny świat w zamian? Na naszym spotkaniu poznacie odpowiedź. Dowiecie się też, jak zarządzać zespołem, by pracował on jeszcze wydajniej. A tymczasem prezentujemy sylwetki naszych ekspertów:

dr Marcin Gołembski
– współlider inicjatywy Wsparcie Decyzji, doktor nauk ekonomicznych – adiunkt w Katedrze Zarządzania i Analizy Zasobów Przedsiębiorstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, trener, konsultant w zakresie strategii przedsiębiorstw, zarządzania zasobami ludzkimi, metod organizacji i zarządzania, przywództwa.

Praktyczne doświadczenia, na podstawie których rozwiązuje problemy biznesowe klientów, zdobywał pełniąc funkcje kierownicze i zarządcze w przedsiębiorstwach działających zarówno w branży produkcyjnej jak i usługowej. Był współautorem programów szkoleniowych realizowanych w ramach ogólnopolskich projektów finansowanych przez UE. Jest współautorem i prowadzącym projekty biznes coaching’u dla top managementu jednego z największych banków w Polsce.

dr Grzegorz Wojtkowiak
– twórca i lider inicjatywy Wsparcie Decyzji,  jest doktorem nauk ekonomicznych (specjalność zarządzanie). Prowadzi własną działalność w zakresie doradztwa gospodarczego zarządzając kilkuosobowym zespołem specjalistów z dziedziny organizacji i zarządzania, finansów i podatków.

Na stałe współpracuje ze spółkami, kancelariami prawnymi czy firmami doradczymi, prowadząc dla nich projekty m.in. z obszaru doradztwa, oceny i przygotowywania projektów inwestycyjnych czy wsparcia operacyjnego przy budowaniu rozwiązań kontrolingowych oraz systemów wynagrodzeń. Prowadzi również projekty biznes coachingu dla wybranych grup menadżerów. W ramach działalności naukowej i dydaktycznej pracuje jako adiunkt na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu w Katedrze Zarządzania i Analizy Zasobów Przedsiębiorstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, jest też autorem wielu artykułów naukowych.

Na spotkaniu nie zabraknie kobiecych inspiracji i niespodzianek. W strefie Beauty radzić nam będą eksperci z poznańskiego Instytutu Salamandra, wykonując analizy twarzy urządzeniem Visia. Będzie z nami również polska marka odzieżowa Kaskada, prezentując jedną ze swoich niecodziennych stylizacji. Nie zabraknie nagród i upominków przekazanych do loterii wizytówkowej przez naszych partnerów: Candeo, Miralex, Wydawnictwa MT biznes Kaskada, Instytut Salamandra.

 

Uwaga, zapisy zostały zakończone!