Nowy rok rozpoczynamy z cyklem nowych spotkań!

Po sukcesie naszych kobiecych spotkań w zeszłym roku, postanowiłyśmy, że projekt Kobieta w roli głównej będzie kontynuowany. W 2018 r. przewidziałyśmy dla Was aż 5 eventów. Wpiszcie je sobie koniecznie do kalendarza!

Już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy, że zaprosiłyśmy do współpracy wielu ciekawych ekspertów, mamy więc nadzieję, że nie zabraknie Wam inspiracji. W rozmowach z nimi skupimy się na tym, co dla nas najważniejsze, czyli rozwoju kobiecego biznesu. Poświęcimy czas, by poznać narzędzia skutecznego marketingu, które pomogą wypromować Wasze działalności w sieci, porozmawiamy z coachami i trenerami biznesu, którzy podpowiedzą, jak podjąć właściwe decyzje zawodowe oraz inwestycyjne, a także dowiemy się od HR-owców, jak rozwijać się, pracując na etacie, jak zarządzać podległym zespołem. Specjalistów od PR-u zapytamy, jak budować dobre relacje z interesariuszami. Zapowiada się moc wrażeń i intensywnej pracy. Nie zabraknie też tego, co każdą kobietę trzyma przy życiu, a więc: moda i uroda. Nasze spotkania prowadzić będzie, tak jak dotychczas, dziennikarka TVP Beata Demianowska.

A teraz najważniejsza zmiana, czyli zmiana naszego miejsca spotkań. Jak wiecie, dotychczas spotykałyśmy się City Parku przy ul. Wojskowej. Jesteśmy pewne, że będziecie tym miejscem tak samo zauroczone jak my.  Od teraz: