Konferencja przedsiębiorczych kobiet

18.06, G:17.30, oLSZTYN

DNI
GODZINY
MINUTY
SeKUNDY

kobieta w roli głównej

Od 5 lat przygotowujemy jedne z największych spotkań networkingowych w Polsce. Stawiamy przede wszystkim na rozwój i merytoryczne wsparcie, dlatego standardem na naszych spotkaniach są aż dwie merytoryczne prelekcje ekspertów, praktyków i trenerów biznesu. Kobieta w roli głównej zrzesza kobiety przedsiębiorcze zarówno prowadzące własne firmy, jak i pracujące na etacie na stanowiskach decyzyjnych. Motywujemy do rozwoju i pomagamy budować Twój zawodowy sukces. Nasze wydarzenia cieszą się coraz większym zainteresowaniem w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku czy Krakowie. A do tego udział w spotkaniach jest zawsze bezpłatny.

-nasi prelegenci-

long

Ewa waszkiewicz

Psycholog biznesu, HR Manager, Career Coach

Odporna psychicznie, czyli pozytywna i konkurencyjna

Psycholog biznesu, HR Manager, Career Coach. Absolwentka SGH (Stosunki Międzynarodowe) i Uniwersytetu SWPS w Warszawie (Psychologia Intensywna). Posiada europejski certyfikat EuroPsy, potwierdzający kwalifikacje w obszarze psychologii pracy i organizacji. Od 12 lat pracuje z ludźmi i dla ludzi. Po szczegóły zaprasza na Linkedin.
W 2012 roku całkowicie odmieniła swoje życie. Wróciła na Warmię i Mazury, gdzie jest jej serce. Obecnie prowadzi działania w dwóch obszarach: rozwija innowacyjną firmę Pradma w obszarze strategii, ludzi, jakości i organizacji pracy jako HR Manager, a także prowadzi działalność Pracownia Waszkiewicz, w ramach której rozwija menedżerów oraz specjalistów w obszarze zawodowym i osobistym. Pomaga ludziom Wypracować Siebie: pobudza do myślenia, zastanowienia się nad własnym życiem i znalezienia najlepszych rozwiązań dla siebie. Cieszy ją, gdy osoba zdobędzie upragniony zawód, rozwinie firmę, czy podejmie wyzwania, jednocześnie nie zapominając o swoich potrzebach i wartościach. Istotny jest dla niej rozwój holistyczny: uczestniczy w psychoterapii, korzysta z superwizji, ćwiczy jogę, szkoli się m.in. u Ojców Benedyktynów w Tyńcu.

moje_foto

aNNA sZAJERSKA

PUBLIC RELATIONS & MARKETING

Jak wypromować swoją firmę w sieci małym kosztem?

Od 10 lat związana ze światem marketingu online. Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiała w jednej z najstarszych agencji social media w Polsce, kiedy to o reklamie na Facebooku nikt jeszcze nie mówił głośno. Z powodzeniem tworzyła kampanie wizerunkowe oraz sprzedażowe dla takich marek jak Armani, TVN, Wyższa Szkoła Bankowa, Międzynarodowe Targi Poznańskie. Odpowiadała za kampanie wydarzeń artystycznych z udziałem Zbigniewa Zamachowskiego, Oliviera Janiaka, Kasi Cerekwickiej czy Alicji Majewskiej. Jako prelegenta występowała na konferencjach managerskich u boku m.in. Doroty Wellman czy Wendy Wood. Zdecydowana zwolenniczka narzędzi marketingowych, które da się zmierzyć i policzyć. Współzałożycielka inicjatywy Kobieta w roli głównej, której idea skupia się na wspieraniu i rozwijaniu kobiet przedsiębiorczych w niełatwym świecie biznesu.

w programie

dwie merytoryczne prelekcje biznesowe
networking i promocja kobiecych biznesów
rozmowy z ekspertami
welcome gift
loteria wizytówkowa i atrakcyjne nagrody

Partner główny
BNPP_BL_Q
Partnerzy wydarzenia

zarejestruj się

18/06, 17:30, Wojewódzka Biblioteka Publiczna, ul. 1 Maja 5, Olsztyn