Kobieta w roli głównej

&
Poznań Biznes Partner

09.05, G:18.30

Poznań Congress Center

DNI
GODZINY
MINUTY
SeKUNDY

Przed nami IX edycja Dni Przedsiębiorczości w Poznaniu 

To pięć dni, kiedy słowo „biznes” odmieniane będzie przez wszystkie przypadki. Udział w wydarzeniu to okazja do udziału w licznych warsztatach i szkoleniach biznesowych, możliwość znalezienia pomysłu na własną firmę, poszerzenia wiedzy o nowe rozwiązania technologiczne, skorzystania z porad ekspertów oraz nawiązania kontaktów biznesowych.  

Kobieta w roli głównej już po raz drugi zaproszona została do współpracy przy wydarzeniu Poznań Biznes Partner. Zapraszamy na kobiecy blok poświęcony przedsiębiorczości. 

-nasze prelegentki-

Magdalena Bartczak

magdalena bartczak

strateg, manager, wykładowca

Wartości i design thinking - fundament kreatywnego i efektywnego działania w biznesie

Doktor nauk ekonomicznych i wykładowca, menadżerka, doradca, praktyk z niemal 20-letnim doświadczeniem menadżerskim (odpowiadała m. in. za marki: Morliny, Vitax, Grześki, Jeżyki, Siesta, Solidarność, Massive, Familijne). Od dwóch lat odpowiada ze strategię i rozwój nowego biznesu w firmie Colian Sp. z o.o. (największy polski producent słodyczy). Efektem tej współpracy jest uruchomienie czekoladziarni „Czekoladowa Solidarność” w Lublinie, sklepo-showroom marki Grześki, wysp handlowych Goplany. Prowadzi szkolenia, warsztaty i procesy udoskonalające w biznesie. Swoim doświadczeniem zawodowymi i zainteresowaniami (jakimi są: zarządzanie przez wartości, rola i znaczenie kobiet w biznesie oraz kreatywność) dzieli się na łamach swoich licznych publikacji naukowych. A prywatnie … spokojna mama trzech synów.

Edyta JP4

EDYTA JAGODZIŃSKA-PAWLUK

Trener i Praktyk Biznesu

Rozmach czy detal, solo czy razem? O różnych drogach
do osiągania celów

Master Reiss Motivation Profile, Certyfikowany Trener FRIS®, Partner ADVISIO, Coach PCC ICF, nominowana do tytułu Kobiety Przedsiębiorczej. Prelegentka konferencji i spotkań biznesowych oraz kobiecych eventów rozwojowych. Razem z Dorotą Szylak współtworzą ProUp Solutions Sp. z o.o. – LUDZIE. ROZWÓJ. EFEKTY, firmę oferującą eksperckie doradztwo biznesowe: www.proupsolutions.pl. To, co najbardziej interesuje ją w jej pracy to ludzie i ich potencjał. Wspiera z sukcesem kadrę kierowniczą różnych branż w obszarze rozwoju kompetencji menedżerskich, przywódczych i coachingowych. Specjalizuje się w projektowaniu kompleksowych procesów rozwojowych wpierających kadrę zarządzającą w skutecznym wdrażaniu zmian w ich środowiskach pracy. Pracuje w oparciu o sprawdzone narzędzia diagnozy indywidualnej i zespołowej oraz efektywności organizacji. Realizowała projekty rozwojowe m.in. dla Cargotec Poland, Creatuity Poland, Veolia Energia Poznań, Ewe, Owens-Illinois, Pratt&Whitney Kalisz, Promax, Multichem, Miasto Poznań.

w programie

dwie merytoryczne prelekcje biznesowe
networking i promocja kobiecych biznesów
rozmowy z ekspertami
welcome gift
loteria wizytówkowa i atrakcyjne nagrody

Partner główny
Partnerzy wydarzenia

zarejestruj się

09/05, 18:30, Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 10
Poznań Congress Center (pawilon 15)