Spotkanie noworoczne dla przedsiębiorczych kobiet

29/01, g: 17.00
Concordia Design, Poznań

W programie wydarzenia:

PRELEKCJE TRENERÓW I PRAKTYKÓW BIZNESU

NETWORKING

LOTERIA WIZYTÓWKOWA

PROMOCJA KOBIECYCH BIZNESÓW

Nasze prelegentki:

Violetta Ratajczak

Violetta Ratajczak

Trenerka biznesu, coach, wykładowczyni Wyższej Szkoły Biznesu, specjalistka marketingu i zarządzania, pełnomocniczka Kongresu Kobiet

Temat: Siła i szczęście kobiety w życiu zawodowym i społecznym

Dyrektorka sprzedaży CEE Vilmorin Garden Sp. z o.o., od 12 lat, równolegle prowadzi działalność gospodarczą od 13 lat i jest właścicielką DAY SPA w Czerwonaku. Zarządza zespołami od kilku do kilkudziesięciu osób.

Finalistka VI edycji konkursu Sukces Pisany Szminką „Bizneswoman Roku 2014”. Ważne są w jej życiu: aktywność społeczna i CSR w biznesie. Od 2016 roku pełnomocniczka Kongresu Kobiet, w 2017 roku współorganizatorka IX Ogólnopolskiego Kongresu Kobiet w Poznaniu na targach MTP, gdzie uczestniczyło ponad 4 tyś. kobiet, oraz w 2018 IV Regionalnego Kongresu w Collegium da Vinci z rekordową liczbą uczestniczek/uczestników ponad 700 osób. 

Magdalena Gajek

Magdalena Gajek

Ekspert w zakresie komunikacji, konsultant PR, wykładowca uniwersytecki 

Temat wystąpienia: Communication design – projektowanie wizerunku

Kluczowe dla niej obszary to public relations oraz zintegrowana komunikacja marketingowa. W mediach i przy promocji pracuje od 10 lat. Jest założycielką i właścicielką agencji Blend PRZ wykształcenia polonistka oraz doktorantka w Instytucie Filologii Polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wykłada na poznańskich uczelniach wyższych, prowadzi także szkolenia z zakresu komunikacji.

Rejestracja zakończona