Najbliższe warsztaty biznesowe już 21 marca w Poznaniu

Przed nami kolejna edycja wydarzenia dla kobiet przedsiębiorczych. W licznym gronie Poznanianek skupimy się na rozwoju kompetencji i budowaniu silnej marki, a rozmawiać będziemy o tym, jak kształtować wizerunek w biznesie, rozwijać swoją markę i wpierać sprzedaż poprzez aktywność w social media. 

Warsztaty poprowadzą:

Dorota Nowocień – pracownik TVP Poznań w latach 1997-2016 r. oraz Radio Poznań od 2016 roku. Coach, ekspert w dziedzinie Public Relations, wykładowca akademicki (UAM w Poznaniu, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu). Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencjach miękkich (m.in. motywacja, komunikacja, negocjacje). Prowadzi warsztaty, szkolenia, sesje coachingowe. Współpracuje z wydawnictwem „Polonistyka”. Realizuje indywidualny projekt AKADEMIA MOTYWACJI DOROTA NOWOCIEŃ. W 2014 roku została laureatką III miejsca w konkursie KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA/ organizowanym przez Głos Wielkopolski.

Pani Dorota poprowadzi warsztat na temat komunikacji w biznesie, która pomaga przełamać bariery, pozwala osiągać sukcesy, śmiało negocjować warunki umów czy podwyżki.Podczas wystąpienia pojawią się również zagadnienia związane z autoprezentacją, wystąpieniami przed kamerą i mikrofonem.

Więcej o działalności naszej ekspertki dowiecie się tutaj:

Mateusz Puszczyński – od ponad 10 lat aktywny w świecie social media. Kiedyś osoba odpowiedzialna za całość działań w mediach społecznościowych w Allegro, obecnie właściciel agencji Hello Social. Wykładowca miedzy innymi na UAM, CDV, Aula Polska i TweetUp Polska. Prywatnie jednoosobowy dział marketingu w ecommerce osobistej żony – Składzie Prostym. Zwolennik biznesowego podejścia do social media.

Podczas warsztatu „Wszystko o social media w cztery kwadranse” poruszy zagadnienia związane ze sprzedażą na facebooku, podpowie, jak ustawić kampanie online, jak dobierać grupy targetowe, grupy zainteresowań, jakie wyróżniki komunikacji stosować i jakie narzędzia, spośród całej puli oferowanej przez Facebook dla biznesu wybrać.

W czasie wydarzenia pojawią się marki wpierające kobiety przedsiębiorcze: SolarSzpotZiołolek, Feminum, Bo włos ma swój głos. Strefa showroom będzie miejscem modowych inspiracji, konsultacji z ekspertami, degustacji oraz kobiecych spotkań.

Nieodłącznym elementem naszych wydarzeń jest networking, a zatem zachęcamy do rozmów, wymiany doświadczeń i wizytówek:) Wizytówki przydadzą się również do loterii, jaką przygotowujemy razem z Partnerami, przekazując atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz vouchery dla uczestniczek.

Kobieta w roli głównej 21.03.2018, Centrum Konferencyjne Młyńska 12, godzina 17.00.

Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem zapisy zostały zakończone. O kolejnych warsztatach poinformujemy Cię mailowo i na FB.

Partnerzy: